Trident okna s.r.o.

Výroba a prodej plastových oken včetně montáže

Profilový systém REHAU EURO-Design 86

Profil EURO-Design 86 svojí přidanou hodnotou dokonale uspokojí nároky běžných, ale i náročných uživatelů.

Tepelná izolace
díky šesti-komorové struktuře rámu a křídla a velké stavební hloubce profilů jsou zajištěny vynikající tepelně-izolační vlastnosti oken. Tyto prvky jsou vhodné zejména pro segment výstavby v nízkoenergetickém standardu, popř. pro rekonstrukce se zlepšenou energetickou bilancí.

euro86plus

Uživatelský komfort
je zajištěn zejména možností osazení zasklení s nadstandardní tloušťkou. Díky této skutečnosti mohou okna z profilu EURO 86 splňovat požadavky na třídu zvukového útlumu č. 4 (až 44 dB). Mezi další výhody patří nízká skladebná výška profilů, která přináší uživateli výhodu větších průhledových ploch a tím i maximální světelný zisk.
Bezpečnost
díky velkým armovacím komorám a možnosti kotvení dílů kování do ocelových výztuh mohou okna z profilu EURO 86 splňovat  nároky na třídu odolnosti proti násilnému vniknutí WK2. Všechna okna jsou standardně vybavena kováním se standardní bezpečností.

Vzhled
samotné profilové díly jsou provedeny ve vysokém stupni lesku díky technologii REHAU High Definition Finishing. Veškeré komponenty je možno doplnit o libovolnou dekorační fólii ze vzorníku. K modernímu vzhledu přispívají také poloměry oblin 5mm, stejně jako sklon šikmých ploch 20°.

   

KONTAKTUJTE NÁS

tel. +420 603 944 510       Adresa provozovny:
                                            Sobotecká 51,Mašov
                                            511 01 Turnov
E-mail: info@oknatrident.cz

Provozní doba: Po - Pá 7:00 - 16:00

© 2020 Trident okna s.r.o.

JoskaT tridentoknalogo-up